środa, 9 lutego 2011

Jestem dla was...

Jestem i ja...I jestem dl;a was.
Jako doradca życiowy zajmuję się pracą za pomocą Tarota, Run, Kart Anielskich, Kart Lenormand. Pomagam odnaleźć właściwą drogę i poprawić jakość życia. Widzę sytuację klienta w szerszym kontekście, a to pomaga w doborze metod leczenia niekonwencjonalnego, bioenergoterapii, psychosomatyki. Moje wróżby pomagają uświadomić ludziom jak dużą mocą dysponują.
U Aleksandry sesje nie polegają wyłącznie na przewidywaniu przyszłych zdarzeń, to seans psychoterapii, ponieważ Aleksandra wychodzi z założenia, że człowiek, który przychodzi do wróżki potrzebuje pomocy w rozwiązywaniu swoich, często nieuświadomionych problemów, nie wystarczy więc tylko opisać ścieżkę przyszłych zdarzeń, doradca ma obowiązek uświadomienia klientowi, jak ma po tej drodze się poruszać i co najważniejsze, którą z nich wybrać.
Współczesny człowiek jest uwikłany w system zależności, niesie za sobą programy najczęściej cudze jest to odczuwane, jako pech życiowy lub karma, Aleksandra potrafi odczytać, co najbardziej ciąży człowiekowi i pomaga mu się z tego uwolnić.
Podstawową formą jej działalności są seanse w formie spotkań indywidualnych prowadzonych w Salonie Rozwoju Nefretete.
Podczas konsultacji korzysta z różnych technik prognostycznych min: Tarot, Runy,Karty Lenormand i Cygańskie, posługuje się jasnowidzeniem, korzysta ze zdjęć, które można ze sobą przynieść.
Aleksandra prowadzi również weekendowe kursy wróżenia z Kart Tarota i Kart Lenormand, Kursy Angeologii – pracy z aniołami, Kurs energetycznego oczyszczania ludzi i zwierząt, mieszkań i firm.
Uczestnicy wszystkich kursów otrzymują dyplom ukończenia.