czwartek, 24 lutego 2011

Afirmacje.


,,  Jestes dla mnie wszystkim
    Tęsknotą, wiatrem,marzeniem....
     Jestes jesienią , zimą i wiosną ,
     I moim smutkiem
     I mą radością ....
     Jestes dla mnie wszystkim- bo jesteś moją
     - miłością .............


W dużym stopniu cuda polegają na tym w co wierzymy ,myśl kreuje naszą rzeczywistość a los możemy zawsze ponaginać.

1-Bramy wiedzy i mądrości są zawsze otwarte.
2-Życie jest naprawdę proste ,otrzymujemy to co dajemy.
3-Każda powstała w nas myśl tworzy naszą przyszłość.
4-Moc objawia się zawsze w chwili obecnej.
5-Kluczem do pozytywnych zmian jest samoakceptacja.
6-Najważniejsze jest to , by uwierzyć w swoje szczęście .To bowiem w co wierzymy staje się naszą rzeczywistością .

Kilka słów chciałabym jeszcze poświęcić afirmacją -czyli zdaniom które piszemy lub wymawiamy , nucimy , myślimy, śpiewamy , no jak tam kto woli.Polega to na tym że formujemy jakąś myśl , zdanie i przez dłuższy okres czasu powtarzamy w nie zmienionej formie.

Afirmacja dla szukających pracy- np. dziękuję opatrzności za pomoc w znalezieniu zatrudnienia ....lub ..- Dziękuję za dobrobyt i pracę jaką otrzymuję od Boga.
Afirmacja dla związku małżeńskiego-Od dziś moje małżeństwo polega na wzajemnym szacunku, miłości i zaufaniu.
Afirmacja dla samotnych- Dziękuję Ci Boże za to że postawiłeś właściwego mężczyznę (kobietę )na mojej drodze.
Afirmacja dla uczących się -Dziękuję za poprawę w nauce i za jasność umysłu.
Afirmacja dla chorych- Całe moje ciało powierzam Bogu i dziękuję za uleczenie.
Afirmacja na dobrobyt- Dziękuję Ci Boże za dobrobyt jaki dajesz mnie i mojej rodzinie.
Afirmacja na poprawę - Dziękuję za pozytywne zmiany jakie wprowadzasz Boże w moje zycie ...albo..Dziękuję Ci Boże za dzisiejszy dzień i za lepsze jutro.
Oczywiście są to tylko przykłady , a słowo Boże możemy zmienić w zależności od wiary.

Czym jest magia?

Jest wszystkim ,i niczym,to droga którą kroczymy od naszych narodzin aż po naszą śmierć.Magia jest tym silniejsza im silniejsza jest nasza wiara. Rytuały, czary,zabiegi magiczne to wszystko działa choć nie uchwytne jest gołym okiem. Ale czy widzimy fale radiowe?-nie ! a jednak działają . Magia to bajka,świat czarów,legend,cofanie się do strożytnych cywilizacji a przede wszystkim powrót do natury. Zagoniony swiat zapomniał o życiu w rytm księżyca, ogniach świętojańskich,przesileniach letnich i duchach natury, które tylko czekają uśpione w konarach dębów by wezwane tak jak przed wiekami nieś pomoc i wsparcie .Osobiście nie rozgraniczam magii na białą i czarną , magia poprostu jest dobra albo zła.Wszystkich którzy interesuja się magią zachęcam by podchodzili bardzo poważnie i nie traktowali tego jak zabawy bo nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co może się z naszych praktyk wykluć . Pamiętajmy że zło po trzykroć do nas wraca,dlatego nie wolno nawet myśleć o użyciu magii do ubezwłasnowolnienia osób trzecich lub do krzywdzenia innych. Podstawą dobrego maga jest osiągnięcie stanu oczyszczenia duchowego, w związku z czym dobrze zrobić szczery rachunek sumienia, wybaczyć sobie że być może byliśmy żli , że może ktoś przez nas płakał że może świadomie lub nieświadomie skrzywdziliśmy kogoś , oszukaliśmy , sprawiliśmy ból i łzy. Najtrudniej jest wybaczyć sobie. Musimy tez wybaczyć wszystkim tym którzy nas skrzywdzili, bo być może nie byli świadomi tego co robią albo działali pod wpływem złych instynktów. Nikt z nas nie jest doskonały. Po takim akcie samowybaczenia dobrze jeśli pomedytujemy i oczyścimy umysł ze wszelkich  myśli.Teraz kiedy jesteśmy już pogodzeni ze sobą możemy przystąpić do magicznych rytuałów. Do każdego rytuału musicie się przygotować np. przez oczyszczenie umysłu, sharmonizowanie swojego wnętrza i oczyszczenie ciała np:przez kąpiel w rumianku lub liściach laurowych.Musicie pamiętać jeszcze o jednym nawet wtedy gdy jest wam bardzo żle i wydaje się że świat jest zawalony ,nigdy nie pozwalajcie na to by złe myśli wkradły się do waszych umysłów, gdyż ziarno zasiane wzrośnie....podobne przyciąga podobne,tak więc pozytywne myśli zaowocują poprawą losu a negatywy przyniosą kolejne klęski.