wtorek, 8 marca 2011

Gdybym....

Gdybym na przykład była fałszerzem
takim cudownym, doskonałym
To wysłuchałabym ludzkich zwierzeń
i sfałszowała im świat cały
Znikły by łzy, smutki i żale
choroby , bóle i zawały
Nie było by na świecie nieszczęść bo by się sfałszowały.
Gdybym tak zdolność taką miała
byłabym wtedy - czarodziejka
Z ziemi znów raj bym wyczarowała
bo całe zło ......bym sfałszowała.

8 Marca

Czar na przypomnienie poprzedniego życia

Niezbędne akcesoria :
-1 biała świeca
-1 lustro
Ustaw świecę za lustrem, tak aby jej blask rozświetlił twoją twarz, lecz jednocześnie tak by nie widzieć świecy w lustrze.Pogaś wszystkie światła (ma być ciemno- tylko świeca) i usiądż twarzą do lustra.Myśl o tym by magia pomogła Ci spojrzeć w twoje wnętrze i poprzednie wcielenia. Wpatruj się we własne oczy i postaraj się nie mrugać.Twoje odbicie najpierw się rozmyje i zniknie a następnie pojawi się ponownie. Możesz doznać uczucia które trudno będzie wyjaśnić  , nie przejmuj się tym tylko intensywnie wpatruj w swoje odbicie.Postaraj się zapamiętać wszystkie szczegóły np.ubranie , otoczenie itd....Pamiętaj o koncentracji i skupieniu się podczas dokonywania czaru . :)

Zamiast Botoksu - ODMŁADZANIE

Specjaliści chińskiej medycyny odkryli tak zwane punkty młodości. Wystarczy poświęcić na każdy punkt po 20 sekund a możemy pozbyć się zmarszczek.
Masuj punkt u nasady nosa,pomiędzy brwiami. Dzięki temu rozlużnisz nie tylko twarz, ale i całe ciało.Lekkie pobudzenie tego punktu wycisza emocje.Dlatego ,jeśli żyjesz w napięciu i stresie rób to nawet kilka razy dziennie. Masaż ten wspomaga też pracę wątroby i oczyszczenie organizmu.Masuj palcem serdecznym lub środkowym, wykonując ruchy okrężne lub lekko uciskające.

Przyłóż poziomo cztery palce jednej dłoni na kości łydki nad kostką po wewnętrznej stronie nogi. Następnie zsuń dłoń z kości do tyłu.Tuż pod kością w miejscu palca wskazującego znajduje się punkt, który należy masować, poprawia on kondycje narządów kobiecych i pobudza wytwarzanie kolagenu.

Spójrz sobie prosto w oczy i w wyobrażni przeciągnij pionową linię przez żrenice, tak by przeszła przez łuk brwiowy i oczodół .Masuj punkt na przecięciu tej linii z brwią nad okiem i z oczodołem pod okiem. Taki masaż prasuje zmarszczki.