sobota, 26 lutego 2011

Zaklinanie pieniędzy.

Nazbieraj dużo pieniążków o najmniejszym nominale np: 2 groszówek.Odpal zielona świece, usiądż twarzą na wschód.I ułóż z monet rzymską ósemkę.Układając proś duchy natury o wsparcie finansowe np:Proszę was duchy natury o pomoc w zapłaceniu rachunku na kwote ....za co serdecznie wam dziękuje .---Albo - Prosze was duchy natury o pomoc finansową i dobrobyt za co z góry wam bardzo dziękuję .Następnie pozwól by świeca wypaliła się do końca.Zbierz monety i zakop je pod drzewem które od tej pory będzie Twoim opiekunem finansowym.Podziękuj drzewu i zawsze gdy dopadną Cię problemy finansowe będziesz mógł poprosić swoje drzewo o wsparcie.

Pamiętaj też  :

-nigdy nie licz pieniędzy póżnym wieczorem.
-nie stawiaj torebki na ziemi czy podłodze
-pieniądze wydawaj prawą ręką a zbieraj lewą
-co jakiś czas daj pare groszy zebrakowi myśląc(ręka dającego nie zubożeje)
-staraj się nie wydawać znalezionych groszy
-noś w portfelu jakiś banknot którego nie wydasz np:1 dolar
-kup sobie zielony lub czerwony portfel.

http://www.youtube.com/watch?v=i7FfR00RaWk&feature=related

Magia Księżyca.


 W trzeciej kwadrze księżyca robimy uwolnienia.
 Po pełni gdy księżyca ubywa zapal trzy świece , ustaw ja na stole w trójkąt. Na kartce napisz od czego chcesz się uwolnić(np:osoba, nałóg,choroba ,złe myśli itd)następnie podrzyj trzykrotnie kartke na kawałki i spuść z wodą wymawiając głośno formułkę :-proszę księżyc w trzeciej kwadrze o uwolnienie od zła przez które cierpię.To co przysporzyło mi zmartwienia spłyneło z woda i nigdy juz do mnie nie wróci. Niech tak się stanie za co z góry bardzo dziękuje .

Należy pamiętać że księżyc ma na nas bardzo duży wpływ np: obłęd wzmaga się przy pełni księżyca. Natomiast wszystkie rzeczy należy zaczynać od pierwszej kwarty czyli od nowiu(wszelkie interesy , prace , nauke , uczucia itd...)

Księżyc to symbol kobiecości.Przestrzeganie faz księżyca jest podstawą przy wszelkiego rodzaju czarach, należy tego przestrzegać by osiągnąć oczekiwany efekt.

Nów -czyli pierwsza kwadra występuje raz na 28 dni.To idealna faza dla długotrwałych efektów sprzyja wszystkim czarom

Druga kwarta-gdy księżyc rośnie-sprzyja odnawianiu uczuć , przyjażni, miłości, zwiększa zyski , faworyzuje finanse

Trzecia kwarta- ubywanie-pomaga usunąć z naszego zycia to co złe i czego nie chcemy, usuwa nałogi negatywne związki zabiera chorobę

Czwarta kwarta -czyli pełnia-to idealny czas na nową miłość , pomaga w osiągnięciu uroku osobistego i fizycznej atrakcyjności.

Magia Świec.

Biała swieca  - służy medytacji
Zielona swieca  -koi ból,leczy, przyciaga szczęście i dobrobyt
Różowa świeca  - podsyca uczucia, budzi życzliwość,łagodzi emocje
Czerwona świeca  -chroni dom i domowników ale też rozbudza namiętność
Niebieska świeca  - koi nerwy,wycisza i przezwycięża bezsenność

Wróżba z płomieni:
ustaw trzy świece w trójkąt i zadaj pytanie. W skupieniu jakiś czas obserwuj płomień .Jeśli palą się równomiernie- odpowiedż brzmi TAK ,lecz jeśli płomienie tańczą wskazuje to na przeciwności

Wróżby z płomieni świec i ognia to bardzo ważna część magii, wszak płonąca świeca to  symbol długości ludzkiego życia.To symbol spełniającej się ofiary i symbol światła.W tradycjach to płonąca świeca czy dym z kadzidła jest symbolem drogi która łączy ziemię z niebem :) Rytuały w których używamy ognia odwołują się do początków życiowych cyklów , sprzyjają szczęściu i rozwojowi . Świece palimy w określonej intencji, wcześniej przygotowując czyli namaszczając odpowiednio potrzebną nam świecę .Pamiętajmy że kto nie będzie za pomocą magii krzywdził innych to może spodziewać  się za jej pomocą wszelkiej pomocy i wsparcia. Do magii świec zawsze podchodż z szacunkiem i ostrożnością .